بهترین سمعک

سمعک ویدکس

چندین عامل وجود دارند تا شما یک سمعک را به عنوان بهترین سمعک انتخاب کنید:

صدای خوب سمعک

سمعک ویدکس

تمامی انواع سمعک صدا را تقویت و بلندتر میکنند .اما آنچه مهم است ،اینست که صدا به نحوی تقویت شود که وضوح و کیفیت آن حفظ شود، حتی با حذف اصوات مزاحم نه تنها کیفیت آن حفظ شود بلکه افزایش یابد.با قاطعیت باید بگوئیم که در مقایسه با برندهای مختلف، سمعک شرکت ویدکس دانمارک در زمینه کیفیت صدای تقویت شده مشهود بوده و در واقع یکی از پیشگامان تکنولوژی افزایش درک گفتار در سمعک می باشد.

گارانتی سمعک

سمعک ویدکس

گارانتی سمعک از مهمترین پارامترها در خرید سمعک محسوب میشود .گرانی قطعات و احتمال بروز آسیبهای بُردی که هزینه بسیار بالایی دارد ارزش گارانتی سمعک را نسبت به سایر وسایل الکترونیکی دو چندان می کند . در این میان گارانتی سمعکهای ویدکس بصورت کامل و بی قید وشرط و به مدت 2 سال می باشد. این مورد سبب میگردد که همکاران ادیولوژیست نیز با آرامش خاطر و بدون دغدغه در این زمینه سمعک را تجویز و انتخاب کنند.کیفیت خدمات و گارانتی سمعکهای ویدکس به نحوی است که حتی رقبای تجاری این کمپانی نیز به آن اذعان کرده و آن را عالی می دانند.

بهترین سمعک

خوش نامی سمعک

سمعک ویدکس

بزرگترین سرمایه ویدکس رضایت مندی بیماران استفاده کننده از سمعکهای ویدکس است. که سبب خوشنامی این برند شده است .تمرکز ویدکس بر خدمات بعد از فروش خود و در نظر گرفتن کلیه تمهیدات لازم جهت رضایت مندی بیماران در کنار کیفیت بالای قطعات مورد استفاده در سمعک ، همه و همه سبب خوش نامی هر چه بیشتر این برند در بین رقبای کاری و تجاری این صنعت شده است.

اصالت سمعک

سمعک ویدکس

ویدکس شرکتی است که فقط و فقط سمعک تولید میکند. این امر باعث شده است که تمامی هم و غم مدیران این شرکت بروی توسعه کار و ارتقا کیفیت سمعک متمرکز گردد.شرکت ویدکس یک شرکت خانوادگی است که مدیران ارشد آن همه از دو خانواده توفلم و وسترمن هستند ،که از بیش از نیم قرن پیش تا کنون تمامی تلاش خود را بروی سمعک متمرکز کرده اند. ویدکس بیشتر از اینکه یک بیزینس برای این دو خانواده محسوب شود یک زندگی و اعتبار خانوادگی محسوب میگردد . همانگونه که همه افراد به اعتبار خانوادگی خود حساس هستند خانواده های توفلم و وسترمن هم به کیفیت سمعک های تولیدی به عنوان اعتبار و آبروی خانوادگی خود نگاه می کنند.